Hakkımızda

İlk günden bu güne gebelik öncesi ve gebelik sonrası mutlu, sağlıklı aileler için destekleyici besin takviyesi ürünler geliştirmek için; ar-ge, üretim ve tedarik birimlerimizde en üst seviyede çalışmalar gerçekleştirmeyi hedefledik.

Bu doğrultuda Kadın Doğum ve Üroloji alanlarında sunduğumuz OTC grubu ürünlerimizin ar-ge ve üretimini Almanya ve İspanya' da bulunan AB (Avrupa Birliği) standartlarıyla uyumlu üretim tesislerinde gerçekleştiriyoruz.

Firmamıza özel ve lisanslı besin takviyesi ürünlerimizin üretimlerini; gerek yurt içi pazarına gerekse yurt dışı ihracat çalışmalarına yönelik olarak sürekli yatırımlarla geliştirerek sürdürüyoruz.

Neu Pharma olarak tüm yurtta sürdürdüğümüz çalışmalarımızda; etkin satış-pazarlama kanallarımız ve güvenilir üretim tecrübemiz ile insan sağlığı ve ülke ekonomisine sağladığımız katkıların haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüm Türkiye' de bölge müdürlüklerimize bağlı olarak faaliyet gösteren eğitimli, deneyimli, aktif satış kadromuzu; medikal, ürün bilgisi, satış ve pazarlama teknikleri konularında sürekli eğitimlerle destekleyerek geçmişi analiz ediyor, bugünü yakalıyor ve geleceğe umutla bakıyoruz.